Fotovoltaika - Invertor 60kW Invertor Huawei SUN2000-60KTL-M0
Skúsenosti nakupujúcich na e-shopu
97,8 %nakupujúcich by poradilo známym tu nakúpiť
celkové hodnotenie
StarStarStarStarStar
kvalita komunikácie
StarStarStarStarStar
dodacie lehota
Ocenené zákazníkmi
Obchod KAMENÍK získal vďaka spokojenosti zákazníkov certifikát Ocenené zákazníkmi
Ocenené zákazníkmi
Eshop roka
Redirect Users
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Tepelné čerpadlo vzduch - výhody a nevýhody Tepelné čerpadlo vzduch - výhody a nevýhody
Kúpeľňový radiátor - ktorý si vybrať?
06.08.2021 Radiátory
Klimatizácia a vetranie - vetracie mriežky
06.08.2021 Ventilátory
Zobraziť všetky články
Hodnotenie Heuréka
  1. Úvod
  2. Fotovoltaika
  3. Invertory - meniče napätia
  4. Fotovoltaika - Invertor 60kW Invertor Huawei SUN2000-60KTL-M0
Fotovoltaické panely a systémy a príslušenstvo. Fotovoltaické systémy cena. Fotovoltaika svojpomocne. Fotovoltaika 3kW cena. Fotovoltaika ohrev vody. Lacna fotovoltaika. Oplati sa fotovoltaikaInwerter (falownik) Huawei SUN2000-60KTL - 60kW, 3 fazyPrzedmiotem oferty jestInwerter (falownik) Huawei SU... celý popis
Dostupnosť
3-7 dní
bez DPH
Číslo produktu:9235447815
Kompletné špecifikácie
Fotovoltaické panely a systémy a príslušenstvo. Fotovoltaické systémy cena. Fotovoltaika svojpomocne. Fotovoltaika 3kW cena. Fotovoltaika ohrev vody. Lacna fotovoltaika. Oplati sa fotovoltaika
Inwerter (falownik) Huawei SUN2000-60KTL - 60kW, 3 fazy
Przedmiotem oferty jest
Inwerter (falownik) Huawei SUN2000-60KTL-M0 60kW, 3 fazy
Pełna karta katalogowa dostępna pod linkiem:
Kluczowe parametry:
Maksymalne napięcie DC: 1100 V
Maksymalna moc pozorna AC: 66,000 VA
6 regulatorów MPPT umożliwiających adaptację do wielu różnych układów
12-łańcuchowy inteligentny monitoring i szybkie wykrywanie oraz usuwanie usterek
Sprawność maksymalna 98.9%
Sprawność europejska 98.7%
Najwyższa wydajność - więcej mocy z instalacji
Bezpieczeństwo
Wbudowany moduł anty-PID
Praca cicha jak w czytelni
Najniższy wskaźnik awaryjności
Tworzy idealny zestaw z panelami RENEVO MONO dostępnymi na innych naszych aukcjach.
Wybierz fotowoltaikę z Huawei
  • Huawei nieustannie wprowadza innowacje umożliwiające wykorzystanie energii odnawialnej.
Masz pytania o produkt? Czekamy na Ciebie! Szczegóły w zakładce kontakt.
W RENEVO o panelach fotowoltaicznych i inwerterach wiemy wszystko!
Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
© 2024 Všetky práva vyhradené KAMENIK.SK