Fotovoltaický panel LG Neon R LG440QAC -A6 - 440W
Skúsenosti nakupujúcich na e-shopu
97,8 %nakupujúcich by poradilo známym tu nakúpiť
celkové hodnotenie
StarStarStarStarStar
kvalita komunikácie
StarStarStarStarStar
dodacie lehota
Ocenené zákazníkmi
Obchod KAMENÍK získal vďaka spokojenosti zákazníkov certifikát Ocenené zákazníkmi
Ocenené zákazníkmi
Eshop roka
Redirect Users
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Tepelné čerpadlo vzduch - výhody a nevýhody Tepelné čerpadlo vzduch - výhody a nevýhody
Kúpeľňový radiátor - ktorý si vybrať?
06.08.2021 Radiátory
Klimatizácia a vetranie - vetracie mriežky
06.08.2021 Ventilátory
Zobraziť všetky články
Hodnotenie Heuréka
  1. Úvod
  2. Fotovoltaika
  3. Fotovoltaické a solárne panely
  4. Fotovoltaický panel LG Neon R LG440QAC -A6 - 440W
LG NeON R LG440QAC-A6-440 Wp -niezawodna moc i estetyka wnajlepszym wydaniuSpecyfikacja produktu:Długość kabla (+): 1250 mmDługość kabla (-): 1250 mmTyp konektora: MC4Moc STC: 440 WKolor ramy: czarnaTechnologia ogniw: monoLiczba ogniw: 66 szt.Wymiary: L: 1910 mm B: 1042 mm H: 40 mmWaga: 20.5 kg celý popis
Dostupnosť
Na preverenie. Pred objednaním nás kontaktujte.
bez DPH
Číslo produktu:12208361698
Kompletné špecifikácie
LG NeON R LG440QAC-A6-440 Wp -
niezawodna moc i estetyka w
najlepszym wydaniu
Specyfikacja produktu:
Długość kabla (+): 1250 mm
Długość kabla (-): 1250 mm
Typ konektora: MC4
Moc STC: 440 W
Kolor ramy: czarna
Technologia ogniw: mono
Liczba ogniw: 66 szt.
Wymiary: L: 1910 mm B: 1042 mm H: 40 mm
Waga: 20.5 kg
Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
© 2024 Všetky práva vyhradené KAMENIK.SK