- Fotovoltaika - Sinus Pro 1500s Set Panel 405 W batéria 100 ha
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Fotovoltaika - Sinus Pro 1500s Set Panel 405 W batéria 100 ha3-7 dní1 375 €1 117,89 € bez DPH
Proponowany zestaw umożliwia korzystanie z zasilania sinusoidalnego 230V o mocy całkowitej 1500W.
Gotowy zestaw fotowoltaiczny oparty na przetwornicy solarnej SinusPRO-1500S 12V 1500VA SOLAR z wbudowanym regulatorem ładowania MPPT 40A firmy Volt Polska wraz z PANELEM SŁONECZNYM 405W VOLT POLSKA, akumulatorem 100Ah, przewodami oraz końcówkami do podłączenia, tworzą jedyny w swoim rodzaju Zestaw off-grid O MOCY AŻ 1500W.
Dzięki zastosowaniu przetwornicy napięcia sinus 12V/230V oraz akumulatorów AKUMULATORÓW 100Ah można zasilać takie urządzenia jak: telewizory, lodówki, chłodziarki, elektronarzędzia, pompy wody, sprężarki, zasilacze transformatorowe, zasilacze do laptopów, telefonów, piece co, pompki co, sprzęt biurowy – drukarki, skanery, komputery.
Inwerter SINUSPRO-1500S (12V/230V/1500W) umożliwia rozbudowę instalacji o kolejne panele i akumulatory.
W zestawie otrzymujesz:
1. Panel fotowoltaiczny o mocy maksymalnej 405W.
2. Przetwornicę solarną UPS SINUSPRO-1500S (12V/230V/1500W) wraz z regulatorem MPPT 40A firmy Volt Polska
3. Akumulator bezobsługowy OPTI 100 Ah
Zasilacz awaryjny SinusPRO 1500S 12V służy do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230V z akumulatorów o napięciu stałym 12V. Wbudowany regulator solarny pozwala dodatkowo wykorzystać energię słoneczną do ładowania akumulatorów i zasilania podłączonego obciążenia.
Najważniejsze cechy:
- Automatyczny stabilizator napięcia sieciowego AVR
- Ładowarka sieciowa do ładowania podłączonego akumulatora
- Przetwornica typu czysty SINUS oparta na transformatorze toroidalnym
- Możliwość podłączenia paneli słonecznych
- Wyświetlacz LCD z najważniejszymi parametrami
- Solidna i kompaktowa obudowa
Zasila takie urządzenia jak:
- Urządzenia RTV np. telewizory, tunery, hi-fi, dvd
- Urządzenia AGD np. lodówki, mikrofalówki, blendery, opiekacze
- Urządzenia biurowe np. drukarki, faksy, komputery, monitory
- Elektronarzędzia np. wiertarki, szlifierki, kątówki
- Pompy, sprężarki
Zalety:
- Budowa oparta na wydajnym transformatorze toroidalnym
- Szeroki zakres częstotliwości wejściowej, automatyczne wykrywanie 50/60Hz
Cechy charakterystyczne:
Dane techniczne zasilacza:
- Moc całkowita (chwilowa): 1500VA
- Moc stała: 1050W
- Napięcie akumulatora: 12V
- Zakres napięcia wejściowego (panel fotowoltaiczny): 15VDC-75VDC
- Max prąd ładowania: 40A MPPT
- Zakres napięcia wejściowego (zasilanie sieciowe): 140VAC-275VAC
- Zakres napięcia wyjściowego (zasilanie sieciowe): 190VAC-245VAC
- Prąd ładowania z sieci: 20A
- Zakres napięcia wyjściowego (przetwornica): 230V+-3%
- Temperatura pracy: 0-40°C
- Wymiary: 352 x 302 x 156 mm
- Waga: 12 kg
Najważniejsze cechy:
- Obudowa akumulatora wykonana z materiału typu ABS, ogniwa z miedzi
Zasila .in.:
- Systemy zasilania awaryjnego (UPS, systemy automatyki)
- Instalacje fotowoltaiczne
- Przetwornice napięcia
- Systemy alarmowe
- Systemy kontroli dostępu
- Zasilanie kas fiskalnych
- Systemy telewizji przemysłowej
- Systemy telekomunikacyjne
- Systemy oświetlenia zapasowego
- Zasilanie wyposażenia medycznego
- Zasilanie skuterów, motorowerów
- Zasilanie zabawek elektrycznych
Zalety akumulatora:
- Nie wymaga uzupełniania lub wymiany elektrolitu
- Praca w dowolnej pozycji
- Duża sprawność i wydajność
- Długa żywotność 5-8 lat
- Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i wysokie temperatury
- Bezpieczny w użytkowaniu (brak wycieku elektrolitu)
Dane techniczne akumulatora:
- Napięcie nominalne: 12V
- Pojemność nominalna: 100Ah
- Wysokość całkowita: 218 mm
- Wysokość: 213 mm
- Szerokość: 173 mm
- Długość: 331 mm
- Waga: 24 kg (52,9Ibs) ± 3%
- Pojemność (przy 25°C) 20h (10,5V): 100Ah
- Pojemność (przy 25°C) 10h (10,8V): 90Ah
- Pojemność (przy 25°C) 3h (10,5V): 66Ah
- Pojemność (przy 25°C) 1h (9,6V): 54Ah
- Rezystancja wewnętrzna (przy 25°C): 5,4mΩ
- Pojemność: (40°C): 102%
- Pojemność (25°C): 100%
- Pojemność (0°C): 85%
- Pojemność (-15°C): 65%
- Samorozładowanie (25°C) 3msc: 91% pojemności nominalnej
- Samorozładowanie (25°C) 6msc: 82% pojemności nominalnej
- Samorozładowanie (25°C) 12msc: 64% pojemności nominalnej
- Zalecana temp robocza: 25°C±3°C
- Zakres temp roboczych - rozładowanie: -15°C do 50°C
- Zakres temp roboczych - ładowanie: -10°C do 50°C
- Zakres temp roboczych - składowanie: -20°C do 50°C
- Napięcie ładowania buforowego (25°C): 13,5VDC-13,8VDC
- Napięcie ładowania cyklicznego (25°C): 14,4VDC-14,7VDC
- Maksymalny prąd ładowania: 27A
- Maksymalny prąd rozładowania: 800A
- Projektowana żywotność (25°C): 5-8 lat
Panel solarny 405W
Podstawowe zalety panelu fotowoltaicznego JAM54S30-405/MR Deep Blue 3.0:
- system 108 (6x18) ogniw połówkowych
- 11 Bus-Bar
- sprawność modułu 20,7%
- dodatnia tolerancja mocy wyjściowej 0~+5%
- współczynnik temperaturowy Isc (☐Isc): +0,045 %/°C
- współczynnik temperaturowy Voc (☐Voc): -0,275 %/°C
- Współczynnik temperaturowy Pmax (☐Pmax): -0,350 %/°C
- typ konektora: MC4 (1000V) QC 4.10-35 (1500V)
- długość kabla: 1200mm (+) / 1200mm (-)
- wymiary: 1722x1134x30mm