Hybridný menič DEYE 20KW 20K SUN-20K-SG05LP3-EU 3-FÁZOVÝ LV
Skúsenosti nakupujúcich na e-shopu
97,8 %nakupujúcich by poradilo známym tu nakúpiť
celkové hodnotenie
StarStarStarStarStar
kvalita komunikácie
StarStarStarStarStar
dodacie lehota
Ocenené zákazníkmi
Obchod KAMENÍK získal vďaka spokojenosti zákazníkov certifikát Ocenené zákazníkmi
Ocenené zákazníkmi
Eshop roka
Redirect Users
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Tepelné čerpadlo vzduch - výhody a nevýhody Tepelné čerpadlo vzduch - výhody a nevýhody
Kúpeľňový radiátor - ktorý si vybrať?
06.08.2021 Radiátory
Klimatizácia a vetranie - vetracie mriežky
06.08.2021 Ventilátory
Zobraziť všetky články
Hodnotenie Heuréka
  1. Úvod
  2. Fotovoltaika
  3. Fotovoltaické a solárne panely
  4. Hybridný menič DEYE 20KW 20K SUN-20K-SG05LP3-EU 3-FÁZOVÝ LV
DEYE 20KW 20K hybridný menič SUN-20K-SG05LP3-EU 3-FAZ LV
Dostupnosť
3-7 dní
bez DPH
Číslo produktu:16754323296
Kompletné špecifikácie
Falownik DEYE SUN-20K-SG05LP3-EU 3-FAZ 20KW niskonapięciowy inwerter hybrydowy off/on grid
Cechy, które wyróżniają falownik DEYE 20KW niskonapięciowy:
  • jakość
  • niezawodność
  • renoma
  • inteligencja
  • 10 lat gwarancji
  • polskie menu
Producent: DEYE
Ningbo Deye Inverter Technology Co., Ltd. zajmuje się dostarczaniem kompletnych rozwiązań systemów fotowoltaicznych, w tym rozwiązań dla elektrowni domowych i komercyjnych. Ponadto Deye oferuje odpowiednie urządzenie do każdego zastosowania: dla wszystkich typów modułów, do podłączenia do sieci i sieci autonomicznych, a także hybrydowego systemu inwerterowego, dla systemów małych domów i systemów komercyjnych w zakresie megawatów. Wśród nich znajdują się falowniki podłączone do sieci fotowoltaicznej w zakresie 1,5-110 kW, falownik hybrydowy 3 kW-12 kW i mikroinwerter 300 W-2000 W.
Przedmiotem oferty jest: Inwerter hybrydowy Deye trójfazowy 20kW SUN-20K-SG05LP3-EU LV (niskonapięciowy) wykorzystują akumulator 48V.
Falownik hybrydowy Deye SUN-20K-SG05LP3-EU, jest trójfazowym, niskonapięciowym (48V) falownikiem hybrydowym, który umożliwia zwiększenie niezależności energetycznej i optymalizację kierunku przepływu energii oraz źródeł  lub odbiorników gdzie ta energia jest kierowana.Dzięki kompaktowej konstrukcji i wysokiej gęstości mocy, ta seria obsługuje stosunek DC/AC 1,3, co pozwala zaoszczędzić na inwestycjach w urządzenie. Obsługuje trójfazowe niezbalansowane wyjście, rozszerzając scenariusze aplikacji
]]>
Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
© 2024 Všetky práva vyhradené KAMENIK.SK