SOLAR CONVERTER MPPT 3000 VOLT ZELENÝ BOOST BOIL
Skúsenosti nakupujúcich na e-shopu
97,8 %nakupujúcich by poradilo známym tu nakúpiť
celkové hodnotenie
StarStarStarStarStar
kvalita komunikácie
StarStarStarStarStar
dodacie lehota
Ocenené zákazníkmi
Obchod KAMENÍK získal vďaka spokojenosti zákazníkov certifikát Ocenené zákazníkmi
Ocenené zákazníkmi
Eshop roka
Redirect Users
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Tepelné čerpadlo vzduch - výhody a nevýhody Tepelné čerpadlo vzduch - výhody a nevýhody
Kúpeľňový radiátor - ktorý si vybrať?
06.08.2021 Radiátory
Klimatizácia a vetranie - vetracie mriežky
06.08.2021 Ventilátory
Zobraziť všetky články
Hodnotenie Heuréka
  1. Úvod
  2. Fotovoltaika
  3. Fotovoltaické a solárne panely
  4. SOLAR CONVERTER MPPT 3000 VOLT ZELENÝ BOOST BOIL
GREEN BOOST MPPT 3000 solárny konvertor
Opis produktuPrzetwornica solarna do grzania wody, bojlera GREEN BOOST MPPT-3000 służy do zasilania urządzeń grzewczych bezpośrednio z paneli solarnych PV.System jest bardzo prosty oraz funkcjonalny. Wymagane jest od 4 do 9 klasycznych paneli PV (250W - 400W), które będą podłączone szeregowo, a ich ... celý popis
Dostupnosť
3-7 dní
bez DPH
Číslo produktu:15408912914
Kompletné špecifikácie
Opis produktu
System jest bardzo prosty oraz funkcjonalny. Wymagane jest od 4 do 9 klasycznych paneli PV (250W - 400W), które będą podłączone szeregowo, a ich sumaryczne napięcie będzie w zakresie od 120 V do 350 V.
W jaki sposób działa przetwornica GREEN BOOST MPPT 3000?
Jakie urządzenia zasila przetwornica solarna GREEN BOOST MPPT?
  • Bojlery elektryczne
  • Grzejniki
  • Grzałki elektryczne
  • Maty elektryczne
  • Ogrzewanie podłogowe
Dane techniczne
Moc maksymalna:3000W
Zakres napięcia z paneli:120VDC ~ 350VDC
Zakres napięcia wyjściowego:120 - 245VAC/50Hz
Max prąd podany na urządzeniu z paneli solarnych:14A
Rodzaj napięcia wyjściowego:modyfikowana sinusoida
Częstotliwość napięcia wyjściowego:50Hz
Rodzaj zasilania (wejściowe):MC4 (żeńskie-męskie)
Gniazdo wejściowe:2sz
Zabezpieczenia przeciążeniowe/zwarciowe/nadnapięciowe:tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem:100°C
Temperatura pracy:-25°C ÷ 55°C
Sprawność:>95%
Chłodzenie:aktywne
Stopień ochrony:IP21
Wymiary:311x232x140mm
Waga:3,3kg
]]>
Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
© 2024 Všetky práva vyhradené KAMENIK.SK