Solar JAM72S30-540/MR 540W Solárny panel
Skúsenosti nakupujúcich na e-shopu
97,8 %nakupujúcich by poradilo známym tu nakúpiť
celkové hodnotenie
StarStarStarStarStar
kvalita komunikácie
StarStarStarStarStar
dodacie lehota
Ocenené zákazníkmi
Obchod KAMENÍK získal vďaka spokojenosti zákazníkov certifikát Ocenené zákazníkmi
Ocenené zákazníkmi
Eshop roka
Redirect Users
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Tepelné čerpadlo vzduch - výhody a nevýhody Tepelné čerpadlo vzduch - výhody a nevýhody
Kúpeľňový radiátor - ktorý si vybrať?
06.08.2021 Radiátory
Klimatizácia a vetranie - vetracie mriežky
06.08.2021 Ventilátory
Zobraziť všetky články
Hodnotenie Heuréka
  1. Úvod
  2. Fotovoltaika
  3. Fotovoltaické a solárne panely
  4. Solar JAM72S30-540/MR 540W Solárny panel
Pre bezpečné dodanie produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.   Panel fotowoltaiczny JA Solar JAM72S30-540/MR - 540W Specyfikacje Długość kabla (+): 1300 mm Długość kabla (-): 1300 mm Typ konektora: MC4 Moc STC: 540 Wp Kolor ramy: Srebna Technologia ogniw: mono Liczba og... celý popis
Dostupnosť
3-7 dní
bez DPH
Číslo produktu:12589129921
Kompletné špecifikácie
Pre bezpečné dodanie produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Panel fotowoltaiczny JA Solar JAM72S30-540/MR - 540W
Specyfikacje
Długość kabla (+): 1300 mm
Długość kabla (-): 1300 mm
Typ konektora: MC4
Moc STC: 540 Wp
Kolor ramy: Srebna
Technologia ogniw: mono
Liczba ogniw: 144 szt.
Wymiary: L: 2279 mm B: 1134 mm H: 35 mm
Waga: 28.6 kg
Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
© 2024 Všetky práva vyhradené KAMENIK.SK